.

Ekibimiz


Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde (2005), yüksek lisans eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Tezli Yüksek Lisans Programında tamamladı (2009). Maliye Bakanlığında Uzman Yardımcısı, (2009-2010) ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mezunlarla İlişkiler ve Kariyer Planlama Koordinatörü (2018-2020) olarak görev yaptı.  Halen Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde öğretim görevlisi (2010 - ) ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü olarak (2020- ) görev yapmaktadır. 

Girişimcilik, Genel İşletme, Yönetim Organizasyon, Örgütsel Davranış, Stratejik Yönetim, Maliye Politikası ve Türk Vergi Sistemi dersleri vermektedir. Alanında yayınlanmış bilimsel çalışmaları bulunan Veysel DAL, KOSGEB ve İŞKUR tarafından düzenlenen girişimcilik eğitimlerinde eğitmen olarak görev almıştır.Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Doktora Programında doktora eğitimine devam etmektedir.

Evli  ve bir çocuk babasıdır.
Öğr. Gör. Veysel DAL

Merkez Müdürü

veyseldal@mehmetakif.edu.tr 


1983 yılında Bayburt'da doğdum. Öğretmen çocuğu olarak farklı illerde büyüdükten sonra ortaokul ve lise eğitimimi Bursa'da tamamladım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü'nden 2006 yılında mezun oldum. 7 yıl Adana ve Antalya'da MEB bünyesinde Bilgisayar Öğretmenliği yaptıktan sonra 2013 yılında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nda Uzman (Yazılım) olarak göreve başladım.

2018 yılında YÖK tarafından yapılan unvan değişikliği ile Öğretim Görevlisi olarak görevime devam etmekteyim. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans yapmaktayım. 9 yaşında Kayra adında bir oğlum var.Öğr. Gör. Hüseyin KARAOĞLU

Müdür Yardımcısı / Bilgi İşlem Birim Yöneticisi

hkaraoglu@mehmetakif.edu.tr


1989 Erzurum doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da, lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümünde tamamlanmıştır. Akabinde 2013-2017 yılları arasında İstanbul’da kamu ve özel sektörde iş yaşamında birçok tecrübe edinmiş, bu süreçte Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yönetim-Organizasyon Ana Bilim Dalı İnsan Kaynakları Yönetimi Programında yüksek lisans eğitimi almıştır.

Ayrıca birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü çalışmalarda bulunmuş, yöneticilik yapmıştır. Hali hazırda 2017 yılından itibaren Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kariyer Merkezi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Yine bu süreçte sivil toplum hareketlerine katılmaya devam etmiş, üniversite gençlik topluluklarına akademik danışmanlık yapmıştır. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destekleme Programına ‘’Kariyerini Kendin Çiz’’ projesini sunmuş, koordinatörlüğünü üstlenmiş ve başarıyla tamamlanmıştır.

Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Yönetim-Organizasyon bölümünde doktora eğitimini sürdürmektedir. Örgütsel davranış ve insan kaynakları yönetimi çalışma alanları içerisindedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.Öğr. Gör. Muhammed TORTUMLU 

Kariyer Danışmanı

Eğitim Planlama ve Uygulama Birim Yöneticisi

mtortumlu@mehmetakif.edu.tr


1983 yılında Burdur’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Burdur’da tamamladıktan sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldum. İlk görev yerim olan Çorum Hitit Üniversitesi’nin uluslararası ilişkiler biriminde Erasmus uzmanı olarak çalıştım ve daha sonra görevime Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü’nde devam ettim.

2010-2018 yılları arasında bu üniversitelerin ilgili birimlerinde Erasmus Programı’nın yürütülmesi ve tanıtılması işlerinde görev aldıktan sonra kariyerime halen üniversitemizin Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde devam etmekteyim.

Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans yapıyorum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Öğr. Gör. Alp YANIK

Kariyer Danışmanı

İş Staj ve Burs Yönlendirme Birim Yöneticisi

ayanik@mehmetakif.edu.tr

 

2014 yılında girdiği Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2019 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince psikolojinin klinik ve gelişimsel psikoloji alt alanlarını staj ve gönüllü çalışmalar vesilesiyle deneyimleme imkanı elde etmiştir. Yine lisans eğitimi boyunca kişisel ilgi alanı olması sebebi ile İşletme Bölümü'nden örgütsel davranış ve örgüt teorisi alanlarında dersler almış ve Genç Girişimciler Topluluğu'nda (Young Entrepreneurs Society) hem aktif üyelik hem de yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 1 senelik bir süreç boyunca Türk Kızılayı bünyesinde yer alan Kızılay Akademi'nin hazırladığı Türkiye Göç Raporu'nun asistanlığını yapmıştır ve Kızılay Ankara Toplum Merkez'inde psikososyal destek gönüllüğü yapmıştır.

Lisans mezuniyetinin ardından yüksek lisans eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi süresince İstanbul'da İPAM isimli Psikoterapi Uygulama ve Araştırma Merkezinde staj kapsamında danışan görmüş ve Türk Kızılay Ruh Sağlığını Güçlendirme Projesi'nde de görev almıştır. Bunun dışında, çeşitli dergilerde bilimsel yayınları mevcuttur.

Yüksek lisans eğitimine ek olarak Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği'nden Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ve Ruhsal Bozukluklar İçin Yapılandırılmış Görüşme Eğitimi almıştır. Ayrıca Sınav Kaygısı Uygulayıcı Eğitimlerini de tamamlamıştır.

2020-2021 yıllarında İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Bölümü'nde araştırma görevliliği yapmıştır. Başlıca çalışma alanları psikolojik danışmanlık ve kariyer danışmanlığı olan Uzm. Klinik Psikolog Dilara Nihal Çarıkçı Özgül, MAKÜ Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Öğr. Gör. D. Nihal Çarıkçı ÖZGÜL / Uzm.  Klinik Psikolog

Kariyer Danışmanı

Kariyer Araştırmaları Birim Yöneticisi

dncozgul@mehmetakif.edu.tr